VOORPLAAT VOOR PIAGGIO 250 X EVO EURO 3 2014

Voorplaat voor PIAGGIO 250 X Evo Euro 3 2014
 
(1)  654348
SHIELD
(1)  65434800BR
(1)  65434800DE
(1)  65434800ES
(1)  65434800EU
(1)  65434800EV
(1)  65434800ND
(1)  65434800NI
(1)  65434800XN2
 
(2)  CM017409
SPRING PLATE
 
(3)  CM017410
SPRING PLATE
 
(4)  271891
SCREW M6X30
 
(5)  272836
SCREW M6X16
 
(6)  297029
WASHER
 
(7)  259349
SCREW M4,2X13
 
(8)  CM017410
SPRING PLATE
 
(9)  259349
SCREW M4,2X13
 
(10)  65392500EV
(10)  65392500XN2
(10)  656253
FRONT RIM
(10)  65625300BR
(10)  65625300DE
(10)  65625300ES
(10)  65625300EU
(10)  65625300ND
(10)  65625300NI
 
(12)  270793
TBCIC SCREW
 
(13)  654371
FRAME RIGHT FRONT COWL
 
(14)  654372
FRAME LEFT FRONT COWL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
654348
SHIELD
# 1
65434800BR
SHIELD
# 1
65434800DE
SHIELD
# 1
65434800ES
SHIELD
# 1
65434800EU
SHIELD
# 1
65434800EV
SHIELD
# 1
65434800ND
SHIELD
# 1
65434800NI
SHIELD
# 1
65434800XN2
SHIELD
# 2
CM017409
SPRING PLATE
# 3
CM017410
SPRING PLATE
# 4
271891
SCREW M6X30
# 5
272836
SCREW M6X16
# 6
297029
WASHER
# 7
259349
SCREW M4, 2X13
# 8
CM017410
SPRING PLATE
# 9
259349
SCREW M4, 2X13
# 10
65392500EV
FRONT RIM
# 10
65392500XN2
FRONT RIM
# 10
656253
FRONT RIM
# 10
65625300BR
FRONT RIM
# 10
65625300DE
FRONT RIM
# 10
65625300ES
FRONT RIM
# 10
65625300EU
FRONT RIM
# 10
65625300ND
FRONT RIM
# 10
65625300NI
FRONT RIM
# 12
270793
TBCIC SCREW
# 13
654371
FRAME RIGHT FRONT COWL
# 14
654372
FRAME LEFT FRONT COWL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Voorplaat van de 2014 van uw X-EVO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.