DEKPLATEN ACHTER - SPATLAP VOOR PIAGGIO FLY 4T (25-30KM/H) 2011

Dekplaten achter   Spatlap voor PIAGGIO Fly 4T (25-30Km/h) 2011
 
(1)  623503000C
REAR SPLASH GUARD Onderdeel informatie
 
(2)  622268000C
COVERS
 
(3)  270793
TBCIC SCREW
 
(4)  297498
SELF TAPPING SCREW
 
(5)  013763
FLAT WASHER 4,2X12X1
 
(6)  CM017410
SPRING PLATE
 
(7)  624085
SPACER
 
(8)  013950
WASHER 6,2X18X2
 
(9)  258249
SCREW 4,2X19
 
(10)  180859
PLATE
 
(11)  290315
REFLECTOR
 
(12)  479882
SPACER
 
(13)  B016777
SCREW W/ FLANGE M6X16
FLANGED HEXAGONAL SCREW M6X16
 
(14)  58233R5
REAR RETROREFLECTOR
REAR REFLECTOR
 
(15)  272836
SCREW M6X16
 
(16)  297498
SELF TAPPING SCREW
 
(18)  642235
NUMBER PLATE HOLDER (LAMIERA)
(18)  638833
NUMBER PLATE HOLDER (PLASTICA 121X141)
 
(19)  015996
SCREW M4X12
SCREW
 
(20)  016404
FLAT WASHER 4,2X7,6X0,9
 
(21)  013763
FLAT WASHER 4,2X12X1
 
(22)  020104
NUT M4
Onderdeelnummer Produkt
# 1
623503000C
REAR SPLASH GUARD
# 2
622268
622268000C
COVERS
# 3
270793
TBCIC SCREW
# 4
297498
SELF TAPPING SCREW
# 5
013763
FLAT WASHER 4, 2X12X1
# 6
CM017410
SPRING PLATE
# 7
624085
SPACER
# 8
013950
WASHER 6, 2X18X2
# 9
258249
SCREW 4, 2X19
# 10
180859
PLATE
# 11
290315
REFLECTOR
# 12
479882
SPACER
# 13
434541
B016777
SCREW W/ FLANGE M6X16
FLANGED HEXAGONAL SCREW M6X16
# 14
582058
58233R5
REAR RETROREFLECTOR
REAR REFLECTOR
# 15
272836
SCREW M6X16
# 16
297498
SELF TAPPING SCREW
# 18
580124
642235
NUMBER PLATE HOLDER (LAMIERA)
# 18
638833
NUMBER PLATE HOLDER (PLASTICA 121X141)
# 19
018591
015996
SCREW M4X12
SCREW
# 20
016404
FLAT WASHER 4, 2X7, 6X0, 9
# 21
013763
FLAT WASHER 4, 2X12X1
# 22
020104
NUT M4
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Dekplaten achter - Spatlap van de 2011 van uw FLY. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...